Welcome to Evently

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Contactformulier



Contactgegevens

De Arnhemse Uitnacht wordt georganiseerd door Stichting Culturele Evenementen Arnhem. Deze stichting is opgericht door vereniging Cultuur Netwerk Arnhem.

Het bestuur wordt gevormd door:
Ruud van Meijel; voorzitter (Toneelgroep Oostpool)
Anneke Jenniskens; secretaris (Musis & Stadstheater Arnhem)
Evert Burggrave; penningmeester (Introdans)

Productie: Judith Rosendaal / 06-10591414
PR & Communicatie: Amber van den Eeden / 06-13849642

Culturele organisaties en kunstenaars kunnen contact opnemen met de organisatie via het contactformulier of arnhemseuitnacht@gmail.com

Arnhemse Uitnacht in cijfers

17

Uur

31

Locaties

219

Deelnemers

Deelnemers

  • Nederlands Openluchtmuseum
  • Brouwerij de Kroon
  • Erfgoedcentrum Rozet
  • Talkpoeder
  • Nieuwe Electronische Waar (NEW)
  • Elemenopee
  • Meercat
  • BrakeFast
  • Laurens van de Linde
  • Koen Frijns
  • Merel van Slobbe
  • Gijs Verhoofstad
  • Sophie Mayeux
  • Arnhemse Meisjes – New Seeds
  • dj HizzL
  • Symphony of Fire
  • Uwe Dobberstein
  • Peter de Man
  • Marjolein Takman
  • Jante Wortel
  • Wout Waanders
  • Ruben Chi
  • Marjolein de Groen
  • B53
  • Botalatala
  • Rumanzi Canon
  • Yunjei Cho
  • Pierre Segoh
  • Reinier de Huu
  • Jeroen Huisman
  • Roeki Symons
  • Peter Jordaan
  • P.A.
  • Dagschotel: A chef’s night out
  • Ide André
  • Arash Fakhim
  • Willem de Haan
  • Chantal van Lieshout
  • Caitlin Hulscher (collectie Museum Arnhem)
  • Michiel Ubels
  • Wouter Venema
  • Berndnaut Smilde
  • Persijn Broersen & Margit Lukács
  • Donna Verheijden
  • Jon Rafman
  • Johannes Langkamp
  • Mischa Leinkauf
  • Matthias Wermke
  • José Miguel Biscaya
  • Studio Omstand
  • Motel Spatie
  • Roger Raveel
  • Jeroen Glas
  • Thijs Linssen
  • Frank&Michiel
  • Frans Vermeerssen
  • Jasper le Clercq
  • Michiel Braam
  • Gerschwin
  • Morricone
  • Alex de Vries
  • Provincie Gelderland
  • Elli Slegten
  • Marten Hendriks
  • Rosemin Hendriks
  • Lieven Hendriks
  • Maxime Schräder
  • Aike Dirkzwager
  • De Kempenaer Advocaten
  • Charli Chung
  • Lola Bezemer
  • Maurice Bogaert
  • Anne ten Ham
  • Introdans
  • Luxor Live
  • ROZET
  • Theater a/d Rijn
  • COLLECTIE.DE.GROEN
  • FOCUS Filmtheater
  • Eusebius
  • Stadhuis
  • Huis der Provincie
  • Walburgiskerk
  • Stadstheater
  • Het Gelders Orkest
  • Museum Arnhem
  • ArtEZ
  • Posttheater
  • Oostpool
  • PLAATSMAKEN
  • De Nieuwe Oost
  • Christine le Duc
  • Boka
  • Plant & Meer
  • Parfumerie LINNEWIEL
  • Momento
  • Grand Café Arnhems Meisje
  • Dudok Arnhem
  • Reset
  • Boekhandel Het Colofon
  • Quetzal Chocoladebar
  • Analoog Studio Arnhem
  • Barista Café
  • Iveau Burgers & Wijnbar
  • Fraenck & Friends
  • Booi Kluiving
  • Sara Miguelote
  • Tom Jansen
  • Dave Nunes
  • Day-One
  • Djeffa
  • Stiekem Dansen
  • Overstuur
  • DJ’s Gate 44
  • TYCO
  • Potwil
  • Vespertine
  • Just Big Hills
  • Cecile van den Berk
  • Lena Rijnierse
  • Anouk Lauret
  • Emma Verhagen
  • Esmee van Dijk
  • Jeske Franken
  • Kyra Ponson
  • Lize Wubbels
  • Mirjam Schaart
  • Thirza Schotanus (DD2)
  • Eva de Jager
  • Myrthe de Gooijer
  • Ole Wolf
  • Marlie Salomé
  • Daphne Cools
  • Sarah Döker
  • Ferdinand von Maydell
  • Pier Pennings
  • Loes Gorseling
  • Romy Houwer
  • Alex de Vries
  • De Plaats
  • Lise-Lott Kot
  • Karlijn van Kruchten
  • Lynn Spoelstra
  • Lize Wubbels
  • Maite Levy
  • Merel Kuin
  • Johanna Sauer
  • Caya Brunings
  • Nona Siepman
  • Elena Foster
  • Jule Rap
  • Eva Boer
  • Gorik Bellemans
  • Cloë Wyns
  • Gorik Bellemans
  • Sterre Bijker
  • Mina Scheider
  • Antonia Thomsen
  • Ina Schwarte Ortega
  • Chaira Schmiedel
  • Julia Drittij
  • Justine Gouache
  • Mark van Drunick
  • André Manuel
  • Deng Boy
  • Simone Atangana Bekono
  • Maame Joses
  • De Kunstuitleen
  • D3rde Verdieping
  • Malam
  • Plaatsmaken
  • Frank Blommesteijn
  • Michiel van der Werf
  • Sophia Franx
  • Elkaar zien
  • ATK Brass
  • Marije Sietsma – Loopvis
  • Stan Geurts
  • Elke Makowski
  • Theater 55+
  • Sanne Arbouw
  • Robin
  • Kunstcollectief Rauw
  • Julian Hertz
  • Nelleke Verweij
  • Ro-Nalt Schrauwen
  • Pak je Kunst
  • De Platenbus
  • Alaa Abu Asad
  • Susanne Khalil Yusef
  • WONNE
  • Ray Kraaijenhagen
  • Paulus Noomen
  • You-n-ik
  • Jeugdjazzorkest de PuBi’s
  • TOPklas
  • De Vloer
  • Dancecrew
  • Tinnef
  • Sander Posthuma
  • Ralph Besseling
  • Frank Schuuring
  • Peter van Kreij
  • Marleen van Schie
  • NIKKIDEGRAAFCOMPANY
  • Layla Baron
  • Isa Hoornsman
  • Ludovica Pinna
  • Nataly Orozco Mercado
  • Lindsay Franssen
  • BOT
  • Cassettevloer
  • Klooilab
  • Cateraar Dichtbij
  • Music Meeting
  • NDG Company
  • ATK Brassband
  • De Roskam