Welcome to Evently

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Arnhemse Uitnacht 25 januari 2019
en info vanaf 1 januari 2019 online!

Programma

Optredens, acts, programma's en performances

Arnhemse Uitnacht in cijfers

80

Optredens

20

Locaties

16

Kunstwerken

17

Uur

Contactgegevens

De Arnhemse Uitnacht wordt georganiseerd door Stichting Culturele Evenementen Arnhem. Deze stichting is opgericht door vereniging Cultuur Netwerk Arnhem.

Het bestuur wordt gevormd door:
Ruud van Meijel; voorzitter (Toneelgroep Oostpool)
Anneke Jenniskens; secretaris (Musis & Stadstheater Arnhem)
Evert Burggrave; penningmeester (Introdans)

Productie: Judith Rosendaal / 06-10591414
PR & Communicatie: Amber van den Eeden / 06-13849642

Culturele organisaties en kunstenaars kunnen contact opnemen met de organisatie via het contactformulier of arnhemseuitnacht@gmail.com

Partners

De 1e Arnhemse Uitnacht komt tot stand door bijdragen van de deelnemende kunstenaars, organisaties en instellingen en:

Deelnemers

  • AlexP
  • ArtEZ Hogeschool
  • ATK Brass
  • Beeldende Kunst Arnhem
  • Benjamin Abel Meirhaeghe
  • Berndnaut Smilde
  • Bert van Ommen
  • Beverly
  • Bibliotheek Arnhem
  • Booi Kluiving
  • BOT
  • Bright O. Richards
  • Circa…dit
  • Cirque de la Liberté
  • Code Rood
  • Collectie DE.GROEN
  • D3rde Verdieping
  • Dansen bij Versteegh
  • DeJong&DeWitte
  • De Nieuwe Oost
  • De Vloer
  • Erfgoedcentrum
  • Flor de Fango
  • Focus Filmtheater
  • Gelders Doek
  • Gijs Verhoofstad
  • Hermansherrie
  • Het Gelders Orkest
  • Huis van Puck
  • ICK
  • Igor Vrebac
  • Influenza
  • Inge Meijer
  • Introdans
  • Jens van Daele’s Burning Bridges
  • Kitty Maria
  • Klarendal Jazz Orkest
  • Kunstbedrijf Arnhem
  • Lavalu
  • Leendert van der Meer
  • Liesbeth Doornbosch
  • Luxor Live
  • MAISON the FAUX
  • Mart van Berckel
  • Mariska de Groot
  • Matthijs Munnik
  • Mensen Zeggen Dingen
  • MIR
  • Momento Restaurant
  • Motel Spatie
  • Museum Arnhem
  • Musis & Stadstheater Arnhem
  • Muziektheater De Plaats
  • Opgerold
  • Özcan Akyol
  • Pierre Estouragie
  • Plaatsmaken
  • Posttheater
  • Presikheaven
  • Rijn IJssel
  • Rozet
  • Sahand Sahebdivani
  • Showroom Arnhem
  • Simone Bennett
  • Sjoerd Knibbeler
  • Sprookjesfestival
  • Studio Omstand
  • SuzeMaySho
  • Ten:15
  • tgECHO
  • Theater aan de Rijn
  • Tina Tonagel
  • toART
  • Toneelgroep Oostpool
  • Tonio van Geugelin
  • Two ladies & a gentleman
  • Underdog Dance Productions
  • Vera Bon
  • Victor Luis van Es
  • WALTER
  • Writist